novi prispevki otrok v e-kamenčke

Dodali smo nove prispevke otrok v e-kamenčke. Oglejte si jih v rubriki E-KAMENČKI – PRISPEVKI OTROK.

Še naprej ste vabljeni, da pokažete svojo ustvarjalnost, posnamete film, napišete pesem, kaj narišete, seveda pa vabljeni tudi starši, da otrokom pomagate, jih spodbujate, ali še bolje, skupaj kaj ustvarite. Lahko tudi ustvarite kaj svojega in nam pošljete. Z veseljem bomo objavili tudi razmišljanja staršev.

izbirni predmeti v šolskem letu 2020/2021

V času od 22. aprila do 6. maja 2020 bodo odprte prijave na obvezne in neobvezne izbirne predmete v šolskem letu 2020/2021. Prijave letos potekajo zgolj elektronsko preko eAsistenta. V primeru, da ima kateri od staršev težave z dostopom do eAsistenta, se obrnite po pomoč na elektronski naslov info@easistent.com.

Za lažji dostop in pravilne podatke predlagamo dostop preko GDPR varnostne kode. Če si kateri od staršev še ni uredil dostopa z varnostno kodo, se lahko obrnete na šolskega računalnikarja na elektronski naslov andrej.kovacic@os-smarjeta.si ali na razrednika vašega otroka.